.

Novinky ve vývoji

Site Administrator  Kalda - Novinky ve vývoji [ 30.09.2011 ] 
                                                                                                                          
Na Seriály Lore se stala celkem podstatná změna, byly přidány nové funkce právě pro vaše oči a to jsou Filmy a TV Online. Více informací se dozvíte právě v tomto článku. 

Dne 29. září 2011 byla přidaná nová služba vytvořena administrátory služby na Seriály Lore a to je TV a Filmy Online. Najdete tam 5 stanic Best of Prima, Óčko, Jetix, Filmy Online a Seriály Online speciálně od projektu Portal Lore. Na Filmy Online najdete ty nejnovější filmy online a zdarma to znamená že nemusíte nic stahovat a pohodlně je sledovat z vašeho domova. 

Best of Prima je speciálně pro projekt Portal Lore, kde najdete to nejlepší z Prima Cool a Primy a to seriály i filmy zdarma.

Óčko je asi nejznámnější hudební televizní program v české republice, který můžete normálně chytit na vaší televizi a nyní i na Serialy Lore zdarma.

Jetix je velmi oblíbený dětský televizní program, který se vysílá po celém světě. Vysílá hlavně animanované seriály a filmy.

Filmy Online je asi málo známá online televize. Vysílají především filmy z produkce českých autorů

Seriály Online je online televize, kde najdete všechny seriály a to je například Addamsova rodina, Přátelé, Futurama, Show Billa Cosbyho, Kutil Tim a mnoho dalších.

Doufáme, že se vám nové služby líbí a využijete je.


03.11.2011 18:02:57
Kalda
Přidat příspěvek***

Copyright © 2009 - 2011 - 717.cz, s.r.o. | |

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one