.

3.Část Pokračování

Site Administrator  Kalda - 3.Část Pokračování [ 10.05.2011 ]

Varian se právě díval z okna, prohlížel si modré střechyStormwindu a z nějakého důvodu ho to podivné skřehotání starého přítele Magniho až neuvěřitelně otravovalo.Nebyl by to Bolvar, kdyby se také nepřidal a nerokoval za nesmyslnou trpasličí žádost o pomoc proti Dark Iron klanu.Nicméně díky pomoci trpaslíků při obnově Stormwindu se aspon slušelo aby ho vyslechl.Ihned jak trpaslík se svým proslovem skončil, rozhodl se.Varian se otočil zpět k Magnimu a povídá :"Lid Stormwindu má své dluhy k Hordě a ty bude plnit přednostně".Hned poté nechal trpaslíka vyvést a poslal za ním Bolvara, aby ho aspon trochu uklidnil.Bolvar z králova rozhodnutí neměl radost a dával to nepřímo najevo.Nicméně stále byl věrný koruně a vždy bude, jak přísahal.

Magni byl zklamaný , zrovna když svého starého přítele a spojence nejvíc potřeboval tak mu nepomohl, měl příležitost zničit své nepřátele v jednom zátahu, avšak sám zrovna neměl dost vojáků a proto potřeboval pomoc.Bolvarova diplomatická slova ho trochu uklidnila , ale sám viděl, že i Bolvar s Varianem nesouhlasí. Právě když přemýšlel o plánech a obraně Ironforge bez Stormwindských posil, potkal Anduina, mladý Wrynn byl jěště malý chlapec,ale už poměrně dobře ovládal luk a šířily se zvěsti , že se u něj projevil i magicky talent, Magni byl překvapený když si to chlapec, se strápeným výrazem, nakráčel přímo před něj a začal vyprávět o svém otci který se chová divně .Magni ho vyslechl pokusil se ho uklidnit, nicméně sám věděl ,že jestli to takhle pude dál,bude se muset něco změnit, a to se mu vůbec nelíbilo.

LoGosh právě seděl v hospodě v Ironforge, pivo tam bylo silné o hodně silnější než lidské a kdyby Broll neměl své magické nadání už by se nejspíš válel oloupený někde na ulici, kdežto Valeera seděla ve stínu a tiše pozorovala okolí, a vrčela na každého, kdo se jenom podíval jejím směrem. Přemýšlel, Magni mu vše řekl přede dvěma dny, z pomyšlení, jak asi musel být ohromený Magni když uviděl Variana v Ironforge,mu cukaly koutky úst, nicméně měl problém, někdo se za něj vydával, byl s jeho synem, pomalu ničil jeho království, chtěl to zarazit , ale Magni potřeboval čas a Bolvar taky, LoGosh byl neméně překvapen když potkal starého přítele, Bolvar se mu poté v soukromí svěřil jak je rád, že pravý Varian není ten co sedí ve Stormwindské citadele.Od Bolvara se také dozvěděl ,že ve jménu Anduina s nimi spolupracuje i Marshall Windsor.Jeho starý učitel ,Windsor, předpokládal ,že nastrčený Varian může být práce draka.Což také potvrzoval útok o který se pokusila jedna z letek právě když spolu Magni s LoGosh promlouvali, naštěstí Valeera ucítila hromadění moci a draka odhalila než mohl Variana zabít.

Bolvar byl znepokojen, měli si vyjet ven na koních, neměl z toho dobrý pocit už jenom proto, že to navrhla Katrana.Měl ohledně ní stále větší podezření, avšak pokud byl falešný Varian ovládán drakem nemohl proti nikomu veřejně vystoupit, zbytečně by na sebe upozornil.

Anduin byl rád, že si vyjedou nejen, že se těšil, ale také proto, že si mohl promluvit vážně se svým otcem.Když vyjeli neztrácel čas začal svého otce přesvědčovat aby se více věnoval zájmům svého lidu.

Katrana byla naštvaná, ten maly spratek přesvědčoval Wrynna, měla takový vztek, že nevědomky seslala menši kouzlo, toho kouzla si skoro nikdo nevšiml, kromě Anduinova koně nikdo nevšiml, následně se Anduinův kůn splašil a schodil Anduina ze sedla, Katrana to původně v plánu neměla, ale nakonec to nebyl až tak špatný nápad.

Varian koukal jak jeho syn padá z koně, byl vyděšený, ale nakonec se v něm něco vzchopilu v téměř nepostřehnutelném okamžiku Anduina zachytil, v tu chvíli mu probleskly hlavou všechny vzpomínky a i to jak ho Katrana očarovala, položil Anduina, otočil se a už už chtěl vytáhnout svůj meč a potrestat zrádce, ale než stačil něco udělat stála u něj katrána letmo se ho dotka a Varian zapomněl na vše, Bolvar na něj s podezřením hleděl, nejak tak vytušil co měl Varian v úmyslu, ale proč to sám nevěděl.

Magni se opíral o svůj trůn, když právě dorazila zpráva od Bolvara , byla v ní šokující zpráva, Marshal Windsor prý věděl totožnost draka , ale chtěl tu zprávu doručit osobně, bohužel byl na cestě zajat Dark Iron klanem, Magni si povzdechl a pomyslis si "copak sou všichni proti nám ?" .

Jak se LoGosh dozvěděl o osudu svého bývalého učitele, ihned vyrazil do Blackrock depths kde byl podle rozvědky vězněn.Po dlouhé a krvavé cestě temnými chodbami a komnatami, konečně LoGosh Windsora našel.A dozvěděl se strašnou pravdu, první královská poradkyně Lady Katrana Prestor je zrádkyně a drak.Nikdy si nepomyslel ,že toto spyknutí zakoření tak hluboko.

LoGoshovi další kroky vedly přímo do Stormwindu, když k němu přijeli čekal už je Generál Marcus Jonathan se svou stráží a oprávněním zatknout je na rozkaz Lady Katrany Prestor, Windsorovi se však povedlo přesvědčit svěho bývalého spolubojovníka o spiknutí.

Když LoGosh dorazil před citadelu,byl plný rozepří, chtěl vidět svého syna a učit ho ,starat se o něj, ale bál se vlády ,bál se že nezvládne kralovat tak jak by měl, ale nyní neměl na výběr.S tím vědomím vyrazil kupředu, Bojoval za lid Stormwindu a svou rodinu, nikdo ani draci mu nezkříží cestu bez úhony.

Lady Katrana svolávala svoje věrné, měla vztek , takový vztek jako nikdy předtím, měla vše skoro hotovo a ted ji ten drzý malý král lidí přichází vyzvat, Neltharion ji za tohle neodmění.

LoGosh vešel do vnitřních komnat s trůnem, Katrana už na něj čekala , s opovržlivým úsměvem, a planoucí nenávistí v očích, každý slabší muž či žena by se jí zalekli a vzali nohy na ramena, avšak Marcusovi vojáci, Windsor, Broll a Valeera se drželi, hlavně díky až neuvěřitelné auře velení kterou LoGoshova postava vyvolávala.

„Vítám tě zpět znovu objevený králi." promluvila Katrana „tvoje vláda právě skončila!" LoGosh si ji změřil pohledem a zvolal „Připrav se na setkání s peklem ,protože až s tebou skončím budeš prosit aby si zemřela ONYXIE"

Konec třetí části.
03.11.2011 18:01:49
Kalda
Přidat příspěvek***

Copyright © 2009 - 2011 - 717.cz, s.r.o. | |

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one